screw-conveyor, screw-conveyor, /packaging-auxiliary-equipment
Отримати цитату
Отримати цитату

Шнековий конвеєр

Похиле гвинтове живлення для транспортування навалом матеріалу до упакувального обладнання

Отримати цитату
  • Огляд

Огляд

Шнековий конвеєр для подачі в лінію упаковки

Цей шнековий конвеєр призначений для транспортування придатних насипних матеріалів із нижчого пункту завантаження до підвищеного пункту розвантаження в лінії упаковки. Замість того щоб розглядати транспортування матеріалу як окреме завдання, шнековий конвеєр можна спланувати як ланку, що з’єднує процеси завантаження, зберігання та обладнання, яке приймає матеріал. Документована серія Y100/180 включає конфігурації Y100 та Y180. Кожен шнековий конвеєр розглядається з урахуванням поведінки матеріалу, необхідної швидкості подачі, місця розвантаження та наявної робочої площі навколо лінії.

Для порошків або інших сумісних насипних матеріалів шнековий конвеєр забезпечує чітко визначений маршрут від завантажувального бункера до наступного обладнання. Цей продукт призначений для обговорення процесу транспортування матеріалів, а не просто для вибору машини за назвою. Шнековий конвеєр має бути підібраний відповідно до приймального процесу, щоб маршрут матеріалу, положення завантаження та точка розвантаження відповідали запланованому розташуванню. Такий підхід сприяє зв’язку етапу транспортування з реальним процесом упакування.

Документовані специфікації Y100 та Y180

Шнековий конвеєр пропонується у двох документованих конфігураціях. Y100 має швидкість подавання 3 м³/год і загальну потужність 815 Вт. Розміри його завантажувального бункера — 800 × 800 × 1200 мм. Y180 має швидкість подавання 5 м³/год і загальну потужність 1565 Вт, а розміри його завантажувального бункера — 900 × 900 × 1000 мм. Обидва варіанти мають висоту вихідного отвору 1800 мм від підлоги та трифазне електроживлення 380 В.

Пункт Y100 Y180
Швидкість подачі 3 м³/год 5 м³/год
Загальна потужність 815 Вт 1565 Вт
Розміри завантажувального бункера 800 × 800 × 1200 мм 900 × 900 × 1000 мм
Висота розвантажувального отвору 1 800 мм 1 800 мм
Джерело живлення трифазна 380 В трифазна 380 В

Ці цифри описують задокументовані конфігурації шнекового транспортера. Значення 3 м³/год і 5 м³/год є корисними орієнтирами під час обговорення лінії фасування, тоді як фактичне переміщення матеріалу залежить від типу матеріалу та умов експлуатації. Іншими словами, вибір шнекового транспортера — лише одна частина загального потоку; також необхідно враховувати передачу матеріалу на наступну дільницю.

Особливості, що сприяють плануванню потоку матеріалу

  • Похиле переміщення матеріалу: Шнековий транспортер переміщує придатний сипучий матеріал угору — від нижчого пункту завантаження до вищого пункту розвантаження.
  • Два задокументовані показники продуктивності: Моделі Y100 і Y180 мають різні наведені значення швидкості подачі та потужності для обговорень при проектуванні лінії.
  • Задана висота розвантаження: Обидві задокументовані моделі мають висоту розвантажувального отвору 1800 мм від рівня підлоги.
  • Висота, розроблена з огляду на застосування: Зазначену висоту конвеєра можна спроектувати з урахуванням призначеного застосування.
  • Інтеграція, орієнтована на лінію: Шнековий конвеєр можна розглядати разом із бункером для матеріалу, системою заповнення шнеком або іншим сумісним етапом подачі.

Висока зазначена швидкість сама по собі не свідчить про стабільну продуктивність; при виборі шнекового конвеєра слід враховувати подачу матеріалу, характеристики його течії та вимоги обладнання-одержувача. Для типових завдань визначте, де оператору потрібен доступ до коробки подачі, зони завантаження та сусіднього обладнання. Ці практичні аспекти допомагають розмістити шнековий конвеєр у працездатній виробничій схемі.

Використання шнекового конвеєра в операціях упаковки

Шнековий конвеєр може забезпечувати транспортування матеріалу там, де операція упакування вимагає контрольованого маршруту від масового завантаження до приймальної станції. У схемі наповнення шнеком шнековий конвеєр може розглядатися як етап подачі, що постачає матеріал до наповнювача. Ключове питання — чи відповідають матеріал, необхідний об’єм і положення вивантаження запропонованій лінії. При визначенні застосування важливо враховувати щільність матеріалу, його поведінку під час течії, схильність до ущільнення та потреби у контролі пилу.

У більш широкій упакувальній лінії шнековий конвеєр також можна розглядати разом із таким обладнанням, як картонажна машина, коли ці станції є частиною одного спланованого виробничого процесу. Сам конвеєр не є картонажною машиною; мета цього обговорення — прояснити, як подача матеріалу зверху пов’язана з послідовністю упакувального обладнання, розташованого нижче за потоком. Для реального проекту слід враховувати планування ділянки, доступність, електричну інфраструктуру та інтерфейс вивантаження.

Міркування щодо вибору шнекового конвеєра

Почніть із матеріалу й прослідкуйте його траєкторію. Для шнекового конвеєра підтвердьте тип насипного матеріалу, очікуваний обсяг подавання, висоту точки прийому та наявну площу розміщення. Специфікації Y100 і Y180 надають задокументовані початкові точки, але правильна конфігурація залежить від конкретного застосування. Шнековий конвеєр не слід вибирати лише на основі одного показника продуктивності, якщо умови матеріалу чи передача між лініями ще не уточнені.

Також важливо забезпечити доступ для очищення та технічного обслуговування. Шнековий конвеєр слід розміщувати так, щоб персонал мав доступ до зони завантаження й навколишнього обладнання лінії. Габарити бункера-подавача можуть сприяти ранньому плануванню простору, а вказане живлення 380 В трифазне можна перевірити відповідно до наявних комунікацій на об’єкті. У цьому розділі описано задокументований конвеєр; остаточне планування розташування на об’єкті, поведінка матеріалу та сумісність із приймальним обладнанням слід підтвердити окремо для кожного проекту.

Чому обговорювати повний маршрут матеріалу

Поділіться типом матеріалу, цільовим приймальним обладнанням, бажаною позицією вивантаження та наявною інформацією про планування. Це дозволяє зосередитися на обговоренні конфігурації шнекового конвеєра, розташування кормової коробки та вимог до висоти. Зв’яжіться з ECHO, щоб сьогодні обговорити шнековий конвеєр Y100 або Y180 для вашого застосування у транспортуванні матеріалів.

Поширені запитання

У чому різниця між Y100 і Y180?

Документований Y180 має швидкість подавання 5 м³/год і загальну потужність 1565 Вт, тоді як Y100 має швидкість подавання 3 м³/год і потужність 815 Вт. Також відрізняються розміри їх кормових коробок. Оптимальна конфігурація шнекового конвеєра залежить від матеріалу та процесу приймання.

Чи можна адаптувати висоту вивантаження?

Так. У технічній документації зазначено, що висоту шнекового конвеєра можна проектувати відповідно до конкретного застосування. Обговоріть необхідну позицію вивантаження під час планування лінії.

Чи можна обговорювати цей шнековий конвеєр разом з іншим упакувальним обладнанням?

Так. Шнековий транспортер можна обговорити разом із системою наповнення шнеком, бункером для матеріалу або іншим сумісним етапом подачі. Остаточне розташування має ґрунтуватися на маршруті матеріалу та приймальному обладнанні.

Рекомендовані товари

РОЗВ’ЯЗАННЯ

Ознайомтеся з практичним впливом Echo Machinery. Дізнайтеся, як наші перевірені платформи й гнучка індивідуалізація допомогли дистриб’юторам і виробникам масштабувати свої бізнеси.

Вирішення складних завдань запайки лотків: індивідуальний запайник лотків TA360 для TTK-AAI
01

Вирішення складних завдань запайки лотків: індивідуальний запайник лотків TA360 для TTK-AAI

заморожені картопляні фрі вагою 2,5 кг: комплексна автоматизація для масового упаковування на великих об’ємах
02

заморожені картопляні фрі вагою 2,5 кг: комплексна автоматизація для масового упаковування на великих об’ємах

Революція в упаковуванні кавового порошку: комплексне «під ключ» рішення завдовжки 20 метрів
03

Революція в упаковуванні кавового порошку: комплексне «під ключ» рішення завдовжки 20 метрів

Прорив у швидкісному упаковуванні: модернізація виробничих ліній до 120+ циклів на хвилину
04

Прорив у швидкісному упаковуванні: модернізація виробничих ліній до 120+ циклів на хвилину

Зв’язатися з нами

Електронна пошта
Мобільний/WhatsApp
Ім’я
Назва компанії
Повідомлення
0/1000